Hloubkové čištění pleti ,,Kosmetický rituál"

Asi se ptáte s jakou kosmetikou pracuji . 

No a není to kosmetika je to Kosmeceutika LARENS.

Copak to je Kosmeceutika vlastně.....

Asi takhle. Podle odborníku běžná kosmetika nedokáže efektivně kombinovat péči a ,,léčbu" (samozřejmě léči jen lékař). Kosmeceutika je profesionální kosmetika, která ošetřuje pokožku a působí na ni esteticky. Termín kombinuje dva pojmy: kosmetiku a léčiva (nejsem doktor toto jen odborný název).

První zmínka o Kosmeceutice byla v roce 1962 ve Spojených státech. A posléze v roce Kosmeceutika byla znovu vychována během projevu na vědecké konferenci Společnosti kosmetických chemiků v roce 1984. Byl to Albert Montgomery Kligman, dermatolog a profesor na Pensylvánské univerzitě.

Od té doby jsou kosmeceutika nazývána kosmetickými přípravky, které pokožku hojí a zlepšují její stav, nejen ji činí krásnější. 

Tak to je trocha Historie :) 

No a jak to působí v podstatě 

1)Omlazení epidermis, boj proti fotostárnutí

2)Terrapeutický účinek na kožní oblasti postižené dermatologickými onemocněními exem, rosacea, lupenka atd.. (nenahrazuje odbornou léčbu)

3)Ochrana pokožky před běžnými denními vlivy  prostředí: smog, mráz, vysoká vlhkost nebo suchý vzduch, vysoké teploty, prach atd ..

Tahle společnost je unikátní v tom že neřeší jenom vzhled ale i vnitřek člověka, což mě velice uchvátilo. Mají funkční (za mě) doplňky stravy(nutraceutika).

Přísloví zní, to jak se cítíme, to co jíme a to jak žijeme se vždy odráží na naší pokožce.

A toť asi vše přátele, mohla by jsem se rozepisovat celý den ale netřeba.  Vše co by mělo být napsáno je.  A zbytek si můžeme říci osobně.

Budu se na Vás těšit.

Vaše Mrnkací.


 Berlička k Zdravému a Čistému Vzhledu

Pro zdravou a zářivou pleť je důležité nejen pravidelné mytí obličeje, ale také hloubkové čištění, které pomáhá odstranit nečistoty, toxiny a nadbytečný olej, které se hromadí v pórech.  Hlůoubkové čištění může zlepšit její texturu, vzhled a zdraví. 

Proč Je Hloubkové Čištění Důležité?

Každý den se na naší pleti hromadí nečistoty, mastnoty, makeup, znečištění a další toxiny, které mohou způsobit záněty, akné, ztrátu elasticity a další problémy s pokožkou. Standardní čištění pleti může odstranit povrchové nečistoty, ale pro dosažení hlubšího čištění je třeba zasáhnout do hloubky pórů a odstranit akumulované nečistoty.

Postup?

  1. Komprese

  2. Exfoliace

  3. Čisticí Masky/masky potažmo masáž

  4. Extrakce

  5. Tonizace

  6. Hydratace

Zhodnocení pleti , doporučení péče (návod jak doma pracovat) je ode mne pro Vás to nejvíce co můžete dostat, plus kvalitní ošetření pleti samozřejmě. 

Jak já říkám ,,kosmetička je jen berlička pak už záleží jen na vás jak se staráte doma" .

 A já se vždy na Vás budu těšit co 28dní. :)

S láskou,

Vaše Mrnkací.

SALÓN Ája

Navštivte nás
Komenského 300/1, Havířov, 736 01

Zavolejte nám
+420 734 274 908

E-mail
verumrn@gmail.com

S Láskou, Vaše Mrnkací :)
Al Attuta - Lycon - ItalWax

IČ: 09919104 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!